Opis szczegółowy
Jogurty Polskie w kubeczku to wyśmienite produkty z dużymi kawałkami owoców, o delikatnej, kremowej konsystencji. Ich wyjątkowy smak osiągnęty został dzięki innowacjnej i najnowocześniejszej technologii. Dostępne w optymalnej porcji w najbardziej popularnych wariantach smakowych. Wyśmienite do bezpośredniego spożycia, polecane jako dodatek do musli czy składnik deserów na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
| Smak | Ananasowy |
| Składniki | Mleko, ananas- 9%, cukier, białka mleka, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny, koncentrat z marchwi, naturalny aromat, żywe kultury baterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 332 kJ |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |