ZOTT Jogobella Special 150 g mix
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszny jogurt z extra dużymi kawałkami owoców. Dostępny w szerokiej gamie smaków: owoce leśne, gruszka, śliwka, morela. Extra apetyt na życie dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Gruszkowy, Czereśniowy, Morelowy, Owoce leśne |
| Składniki | Czereśnia:mleko,owoce 9% ( czereśnie 5%, wiśnie 3,2%, sok wisniowy z koncentratu 0,8%) cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, koncentrat soku z buraków czerwonych; aromat, barwniki, żywe kultury bakterii. gruszka:mleko,gruszki 9% cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, żywe kultury bakterii. morela:mleko,owoce 9% (morela 5%, sok morelowy z koncentratu) cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, koncentrat z marchwi; aromat, kultury bakterii. czereśnia:mleko,owoce 9% ( jeżyny, truskawki, maliny sok z czarnego bzu *( mus jagodowy*, jagody, czarny bez) cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, koncentrat soku z marchwi, aronii i winogron; aromat, barwniki, żywe kultury bakterii. *z koncentratu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 423 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 13,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,8 g |