Mlekołaki Choco Piegołaki Zbożowe chrupki w kształcie ciasteczek Lubella 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Smakowe, Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Chrupki |
| Rodzaj zbóż | Wielozbożowe |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Mąka 71%: pszenna, pszenna pełnoziarnista 26%, kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, skrobia pszenna, kakao 1,8%, substancja spulchniająca: węglany sodu, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 0,5%, sól, aromaty, olej rzepakowy, substancje wzbogacające: niacyna, witamina b6, tiamina, witamina d. produkt może zawierać mleko, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Producent: | mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 380 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1609 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,89 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Witaminy
| Fosfor | 105 mg/100g |
|---|---|
| Mangan | 1 mg/100g |
| Miedź | 0,15 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 15 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,24 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,29 mg/100g |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
| Żelazo | 2,5 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 18 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |