Granola Gold Orzechowa Sante 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Opiekane, Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Granola |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | Kokos, Orzechy, Miód |
| Smak | Orzechowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane 56,3 %, orzechy 11 % (migdały, orzechy laskowe, orzechy nerkowca, orzechy pekan), cukier trzcinowy, syrop ryżowy, olej słonecznikowy, mąka (jęczmienna, kukurydziana), miód 2,5 %, sól morska, aromat, substancja spulchniająca: węglany sodu; emulgator: lecytyny (z soi). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 463 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 232 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 971 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 25 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 329 mg/100g |
| Magnez | 110 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 29 %RWS |
| Mangan | 2,1 mg/100g |
| Miedź | 0,34 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 34 %RWS |
| Potas | 332 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 17 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 53 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,32 mg/100g |
| Witamina E | 6,4 mg/100g |
| Cynk | 2,5 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 47 %RWS |
| Żelazo | 3,2 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 23 %RWS |