Mix do śmietany 13G Delecta X60
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zapewnia sztywną konsystencję bitej śmietany nie wpływając na jej smak, zapobiega przesiąkaniu spodów biszkoptowych przez bitą śmietanę, krem lub owoce. Dodatek niezbędny w każdej kuchni. Wysoko rotujący w okresie wiosenno-letnim.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Zagęstnik do śmietany w proszku |
|---|---|
| Składniki | glukoza, skrobia modyfikowana ziemniaczana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 g |
| Pojemność | 13 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 299 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 299 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1235 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1235 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|