Opis szczegółowy
Masz ochotę na coś miłego, słodkiego? Uwielbiasz lekkie, słodkie i owocowe przekąski? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel borówkowy o delikatnej konsystencji. Możesz łatwo i szybko umilić sobie codzienne chwile i to każdego dnia inaczej! Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, na taki miły akcent w ciągu dnia.
Parametry produktu
| Typ | Kisiel |
| Smak | Borówkowy |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witamina c, proszek borówkowy (sok borówkowy, maltodekstryna), ekstrakt spiruliny (dekstryna, ekstrakt spiruliny), aromat , sól. możliwa obecność mleka i zbóż zawierających gluten.. |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | ŹRÓDŁO WITAMINY C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 495 kJ |
| Wielkość porcji | 205 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości