Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z całymi orzechami laskowymi
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | Mleczny |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, orzechy laskowe (17%), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka z proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, aromat. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego minimum 33%. może zawierać inne orzechy oraz pszenicę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 275 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 156 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 648 kJ |
| Wielkość porcji | 27,8 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |