Milka Choco Jelly 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Mieszany |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, skrobia, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, laktoza (z mleka), substancje glazurujące (guma arabska, wosk pszczeli biały i żółty, szelak, wosk carnauba), pełne mleko w proszku, barwniki (antocyjany, ryboflawiny, karoteny, czerwień buraczana, dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), olej palmowy, aromaty, kwas (kwas cytrynowy), dwutlenek węgla. Masa kakaowa w czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego minimum 30 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 507 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2122 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 531 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,4 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|