Opis szczegółowy
Mieszanka do ogórków z curry dzięki starannie dobranym składnikom sprawi, że Twoje ogórki będą nie tylko pyszne, ale i pełne głębokiego, orientalnego smaku curry. Aby ułatwić przyrządzenie domowych przetworów, dzielimy się naszą recepturą, dzięki której domowe ogórki konserwowe będą odpowiednio octowe, twarde i chrupiące - jednym słowem doskonale!
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw, Mieszanka przyprawowa |
| Przeznaczenie | Ogórki konserwowe z curry |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Mieszanka przyprawowa curry (40%): kurkuma, sól, cebula, papryka słodka, cynamon, cukier, czosnek, kmin rzymski, korzeń lubczyku, kardamon, kozieradka, goździk, nasiona kolendry, chili, imbir, pieprz czarny; koper (16%): łodygi i nasiona; chrzan, gorczyca biała, pieprz czarny, ziele angielskie, czosnek (4,3%), marchew. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1348 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,9 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |