Opis szczegółowy
Jedna z najbardziej popularnych przypraw w naszej kuchni. Czosnek jest nieodłącznym składnikiem marynat i pieczonych mięs. Aby uzyskać słodki a zarazem wyrazisty smak czosnku, gnieciemy go i odpowiednio sezonujemy. Użyj naszego wygodnego, granulowanego czosnku do swoich dań i nadaj im chrupiący akcent.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
| Rodzaj przyprawy | czosnek |
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 16 g |
| Składniki | Czosnek granulowany |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1095 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 65 g |