Marynata Z Pieczonego Czosnku I Sosu Sojowego Holandia 450g Bresc X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
MARYNATA Z PIECZONEGO CZOSNKU I SOSU SOJOWEGO HOLANDIA 450G BRESC
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Sos sojowy (41,5%) (melasa, woda, sól, sos sojowy (woda, ziarna soi, pszenica, sól), ocet), czosnek prażony (częściowo uwodniony) (22,5%), woda, imbir, czosnek (0,8%), olej słonecznikowy, czerwone chilli, dymka, lubczyk, ocet z białego wina, sól morska (1,1%), zioła i przyprawy (0,8%), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), stabilizatory (guma guar, guma ksantanowa), kwas (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hugli food polska sp. z o.o. ulica i numer: wydawnicza 1/3 kod pocztowy i miasto: 92-333 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 294 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 692 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 4,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 21,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 29,1 g |