Mango chutney BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Słodko-pikantna kompozycja dojrzewających owoców i aromatycznych przypraw ożywi nawet prosty talerz. Naturalny błonnik wspiera trawienie, a imbir i gorczyca dodają przyjemnej iskry. Idealny dodatek do serów, warzyw i pieczywa.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
mango* 35%, nierafinowany cukier trzcinowy*, cebula*, ocet brandy*, sok pomarańczowy*, cytryny*, substancja żelująca: pektyna jabłkowa, sól morska, skrobia kukurydziana*, imbir*, GORCZYCA*, pieprz cayenne*, czarny pieprz*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA GORCZYCĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 735 kJ / 173 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.05 g |
| Węglowodany | 40.6 g |
| Cukry | 39.5 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | 0.6 g |