Malwa herbatka owocowa aromatyzowana susz z żurawiną 80 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Sypka |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa, Aromatyzowana |
| Smak | Żurawinowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Kwiat hibiskusa, owoc jabłka, owoc żurawiny (nie mniej niż 10%), owoc aronii, owoc dzikiej róży, owoc porzeczki czerwonej, owoc bzu czarnego, aromat, liść jeżyny 1%. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Egipt |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Producent: | MALWA TEA Wojciech FabisiakUlica i numer: Dworcowa 30EKod pocztowy i miasto: 66-433 Lubiszyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 9 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Po otwarciu w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od obcych zapachów. Chronić od światła i wilgoci. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę (ok. 2 g) suszu owocowego, zalać (200 ml) świeżo zagotowaną wodą, parzyć przez 8-10 minut. Oddzielić napar od owoców. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 12 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 40 szt. |