Makaron z brązowego ryżu BEZGL.BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
"Seria ekologicznych, bezglutenowych makaronów, które są idealne dla wegetarian, wegan i celiaków. Włącz je do swojej diety i poczuj różnicę! Noodle zapewniają szybką i zdrową alternatywę dla konwencjonalnych pszennych makaronów, są pyszne podawane w azjatyckiej zupie warzywnej lub smażone z warzywami lub mięsem.
produkt 100% pochodzenia roślinnego, może być przechowywany w temperaturze pokojowej przez około rok,certyfikowany przez JAS (Japanesse Agricultural Standard),jest przezroczysty, bez własnego smaku, łatwo wchłania aromat dodatków i przypraw, jest szybki w przyrządzeniu, smaczny i zdrowy"
Składniki
organiczny brązowy ryż, woda
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 78 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0 g |