Makaron z białego ryżu PAD THAI BIO BEZGL.250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
BIO MAKARON Z BIAŁEGO RYŻU
PAD THAI
Odkryj smak Dalekiego Wschodu w najczystszej, naturalnej postaci!
Bio Makaron z Białego Ryżu PAD THAI to doskonała baza do orientalnych potraw — lekki, delikatny i w 100% ekologiczny.
„Złap smak Tajlandii z pomocą ryżowych wstążek!”
Makaron BIO z białego ryżu jest naturalnie bezglutenowy, dlatego doskonale sprawdzi się u osób z celiakią, nietolerancją glutenu lub na diecie bezglutenowej.
Dzięki swojej płaskiej, wstążkowej formie i delikatnej strukturze, doskonale wchłania sosy i przyprawy, co czyni go idealną bazą do autentycznych dań typu Pad Thai i innych potraw kuchni azjatyckiej.
Wykonany z prostych, ekologicznych składników, zapewnia lekkostrawny posiłek bez sztucznych dodatków, co sprzyja zdrowemu trawieniu i dobremu samopoczuciu na co dzień.
Warunki przechowywania
Przechowywac w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
IO MAKARON Z BIAŁEGO RYŻU
PAD THAI
Odkryj smak Dalekiego Wschodu w najczystszej, naturalnej postaci!
Bio Makaron z Białego Ryżu PAD THAI to doskonała baza do orientalnych potraw — lekki, delikatny i w 100% ekologiczny.
„Złap smak Tajlandii z pomocą ryżowych wstążek!”
Makaron BIO z białego ryżu jest naturalnie bezglutenowy, dlatego doskonale sprawdzi się u osób z celiakią, nietolerancją glutenu lub na diecie bezglutenowej.
Dzięki swojej płaskiej, wstążkowej formie i delikatnej strukturze, doskonale wchłania sosy i przyprawy, co czyni go idealną bazą do autentycznych dań typu Pad Thai i innych potraw kuchni azjatyckiej.
Wykonany z prostych, ekologicznych składników, zapewnia lekkostrawny posiłek bez sztucznych dodatków, co sprzyja zdrowemu trawieniu i dobremu samopoczuciu na co dzień.
>>SKŁAD>>
ekologiczna mąka z ryżu białego, woda
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1494 kJ/ 357 kcal |
| Tłuszcz | 1.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 80 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 1.79 g |
| Białko | 5.4 g |
| Sól | 0 g |