Makaron ryżowy 3mm 375 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
gotować 6 - 8 minut, odsączyć, a następnie dodać do zupy lub smażyć
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka ryżowa, woda
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1517/357 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 80 g |
| Błonnik | 0.8 g |
| Białko | 7.1 g |
| Sól | 0.05 g |