Opis szczegółowy
Makaron z Czerwonym Ryżem – połączenie białego ryżu z czerwonym ryżem, naturalnie bezglutenowy, wygodna forma gotowania (cięte paski).
W Chinach i innych azjatyckich krajach makaron ryżowy jest nazywany „makaronem długiego życia” z uwagi na swoje walory odżywcze i zdrowotne.
Bogaty w składniki mineralne i błonnik Jest sycący (dostarcza węglowodanów złożonych) ale lekkostrawny.
Produkt bezglutenowy, wegański i wegetariański
Bez sztucznych barwników, bez substancji wzmacniających smak i bez konserwantów
Posiada szerokie zastosowanie w kuchni orientalnej jak i tradycyjnej: do zup, sałatek, dań z patelni, woka, do mięs, sosów, a nawet do deserów.
Polecany zwłaszcza dla osób dbających o zdrowie, szczupłą sylwetkę, dobre samopoczucie
Parametry produktu
| Typ | Bezglutenowe, Z dodatkami, Ryżowy |
| Rodzaj | Wstążki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Składniki: ryż, czerwony ryż (43,6%), skrobia ryżowa, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Produkt bezglutenowy, wegański i wegetariański bez sztucznych barwników, bez substancji wzmacniających smak i bez konserwantów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do wrzącej wody wrzuć makaron i gotuj przez 3-4 minuty. odcedź i przelej zimną wodą. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 361 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1529 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |