Opis szczegółowy
Makaron Ryżowy z Batatem – oryginalne połączenie ryżu i batata, naturalnie bezglutenowy, wygodna forma gotowania (cięte paski).
Parametry produktu
| Typ | Bezglutenowe, Ryżowy, Z dodatkami |
| Rodzaj | Wstążki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Składniki: ryż, skrobia ryżowa, batat (ipomoea batatas) (1,94%), sól, kurkuma, barwnik: karoteny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do wrzącej wody wrzuć makaron i gotuj przez 3-4 minuty. odcedź i przelej zimną wodą. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1481 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |