Makaron orkiszowy 3 jajeczny krajanka średnia BIO 250g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Tradycyjny, 3-jajeczny makaron orkiszowy Bartolini to połączenie naturalnych składników i domowego smaku. Wytwarzany z wysokiej jakości mąki orkiszowej, charakteryzuje się złocistym kolorem, sprężystą strukturą i delikatnym, lekko orzechowym aromatem. Idealny do zup, sosów i dań obiadowych – pyszny, pożywny i w 100% naturalny.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
100% ekologiczna mąka orkiszowa typ 500, ekologiczne jaja świeże 13%
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,256 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1581kJ/373kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 71 g |
| Cukry | 1.8 g |
| Błonnik | 2.1 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0.05 g |