Makaron orkiszowy 3 jajeczny kluska BIO 250g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny makaron orkiszowy Bartolini z dodatkiem trzech jaj to kwintesencja domowego smaku i tradycyjnej receptury. Wytwarzany z najwyższej jakości orkiszu, ma delikatnie orzechowy aromat i sprężystą strukturę. Idealny do zup, dań mięsnych i sosów – naturalny, pożywny i pełen smaku.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
100% ekologiczna mąka orkiszowa typ 500, ekologiczne jaja świeże 13%
Alergeny
GLUTEN,JAJA
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,256 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1581kJ/373kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 71 g |
| Cukry | 1.8 g |
| Błonnik | 2.1 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0.05 g |