Mąka orkiszowa typ 1850 BIO 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Mąka orkiszowa ma orzechowy i słodkawy smak, co zwraca uwagę konsumentów. Orkisz ma ściśle przylegającą do ziarna łuska, która jest zdejmowana tuż przed przemiałem na mąkę, nie tylko chroni ziarno przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, ale również pomaga mu zachować składniki odżywcze i świeżość.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka orkiszowa* *składnik pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1305/311 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 71.2 g |
| Cukry | 3 g |
| Błonnik | 7.6 g |
| Białko | 11.5 g |
| Sól | 0.001 g |