Mąka gryczana pełnoziarnista BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna mąka gryczana pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna gryki niepalonej. Najczęściej mieszana z innymi mąkami stosowana do wyrobu ciasta naleśnikowego, makaronu, klusek, placków oraz chleba.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka gryczana pełnoziarnista* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1623/384 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 71 g |
| Cukry | 2.6 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0.03 g |