MK Filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g X16
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
MK Filety z makreli w sosie pomidorowym
Parametry produktu
| Składniki | Ryba- filety z makreli, sos pomidorowy 35% ( woda, koncentrat pomidorowy, cukier, olej roślinny, ocet spirytusowy, sól, substancje zagęszczające (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), pieprz czarny). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 85 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Norweskie, Podobszar: Wody Islandii i Wysp Owczych (Podobszar V) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konshurt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: korfantego 26 kod pocztowy i miasto: 42-202 częstochowa pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Scomber scombrus |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 204 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 849 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |