Opis szczegółowy
Jogurt z mleka owczego z truskawkami to wyjątkowa harmonia smaku – aksamitna delikatność mleka owczego spotyka się z naturalną słodyczą soczystych truskawek. Poczuj różnicę, której nie da się zapomnieć.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | truskawkowy |
| Składniki | Mleko pełne owcze, wsad truskawkowy (17%) (truskawka (8,5%), cukier, woda, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromaty, substancja zagęszczająca: pektyny, barwnik: karmin, regulatory kwasowości: cytrynian sodu, cytrynian wapnia), cukier. kultury bakterii mlekowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 115 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: laiteries h.triballat ulica i numer: petereau 0 kod pocztowy i miasto: 18220 rians fr |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 500 kJ |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |