Opis szczegółowy
Loyd herbata o smaku gruszka figa 20 x 2,5g
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa, Aromatyzowana |
| Smak | Gruszkowy, Figa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Owoc jabłka, aromaty, kwiat hibiskusa 12 %, owoc dzikiej róży, owoc gruszki 5 %, owoc figi 5 %, prażony korzeń cykorii, liść stewii, kora cynamonowca 2,5 %, regulator kwasowości - kwas jabłkowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania na gorąco: włożyć torebkę herbatki do filiżanki. zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. zaparzać 5 minut. sposób przygotowania na zimno: włożyć jedną torebkę herbatki do filiżanki, szklanki lub butelki, zalać 200 ml chłodnej wody. po 8 minutach napój należy zamieszać. napój należy wypić nie później niż 8 godzin od przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 2,5 g |
Inne informacje o zawartości