Opis szczegółowy
Loyd Herbata o smaku aronia jeżyna 20x2,5g
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Aronia, Jeżyna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Kwiat hibiskusa, owoc aronii 30 %, owoc jabłka, prażony korzeń cykorii, aromat naturalny, skórka cytryny 3 %, sok z czarnej porzeczki w proszku 2 % (maltodekstryna, koncentrat soku z czarnej porzeczki 40 %), sok z aronii w proszku 2 % (maltodekstryna, koncentrat soku z aronii 20 %), liść stewii, owoc jeżyny 0,5 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania na gorąco: włożyć torebkę herbatki do filiżanki. zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. zaparzać 5 minut. sposób przygotowania na zimno: włożyć jedną torebkę herbatki do filiżanki, szklanki lub butelki, zalać 200 ml chłodnej wody. po 8 minutach napój należy zamieszać. napój należy wypić nie później niż 8 godzin od przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 2,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości