Opis szczegółowy
Lipton Variety Pack 12 x 15 jest to kompozycja 12 smaków herbat czarnych, aromatyzowanych oraz naparów pakowanych w koperty. Opakowanie, dzięki swej atrakcyjnej szacie graficznej może pełnić również funkcję prezentera, który doskonale spełnia swoją rolę zarówno na stole śniadaniowym jak i na ladzie barowej.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Mieszana, Owocowa, czarna, zielona |
| Smak | Mieszany |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 285 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Forest fruit (herbata czarna aromatyzowana) herbata czarna, aromat(14%), maltodekstryna, truskawki(0,5%), maliny(0,5%), jeżyny(0,5%), czerwone porzeczki(0,5%), wiśnie(0,1%) ; lemon (herbata czarna aromatyzowana) herbata czarna, aromat(4%), skórka z cytryny(2,2%) ; earl grey, herbata czarna, aromaty ; blackcurrant (herbata czarna aromatyzowana) herbata czarna, aromat(12%), czarne porzeczki(2,5%) ; strawberry (herbata czarna aromatyzowana) herbata czarna, aromat(13%), maltodekstryna, truskawki(1,3%) ; yellow label (herbata czarna) herbata czarna ; english breakfast (herbata czarna) herbata czarna ; green tea mint (herbata zielona aromatyzowana) herbata zielona(63%), mięta(21%), aromat ; green tea citrus (herbata zielona aromatyzowana) herbata zielona(84%), aromat, skórki z owoców cytrusowych(2%)(cytryna, limonka, pomarańcza, grejpfrut) ; green tea pure (herbata zielona) herbata zielona ; camomile (herbatka ziołowa) rumianek ; rooibos (herbatka ziołowa) rooibos. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 143 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |