Chupa Chups Stranger Things puszka 150x12g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Chupa Chups x Stranger Things – kolekcjonerska puszka, a w niej aż 7 smaków prosto z innego wymiaru! Limitowana edycja lizaków inspirowana kultowym serialem. Odkryj smaki nawiązujące do bohaterów serialu: Eleven (Vanilla Biscuit), Lucas (Strawbery Cream), Will (Green Apple), Dustin (Pineapple), Mike (Strawberry); oraz 2 nawiązujące do potworów serialu: Vecna’s Lair (Cola), Demogorgon Gaze (Raspberry).
Słodka nostalgia i owocowy twist – tylko dla odważnych fanów przygód z Hawkins!
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 1,8 kg |
| Składniki | Składniki (dla smaków owocowych): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi) (3%), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, koncentraty (z krokosza barwierskiego, z jabłka, z rzodkwi, ze spiruliny, z czarnej porzeczki, z cytryny, z batata, z wiśni). składniki (dla lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (węgiel roślinny). składniki (dla lizaków o smaku waniliowym): syrop glukozowy, cukier, filtrat serwatki, mleko pełne w proszku (2%), tłuszcz kakaowy, syrop cukrowy karmelizowany, aromaty. składniki (dla lizaków o smaku truskawkowo-śmietankowym): syrop glukozowy, cukier, filtrat serwatki, puree owocowe (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi) (3%), mleko pełne w proszku (2%), tłuszcz kakaowy, koncentrat (z buraka ćwikłowego), aromaty. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 405 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1643 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 77 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |