Lindt PRALINES Hochfein 200g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Asortyment pralin Hochefein
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Praliny składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, orzechy laskowe, migały, bezwodny tłuszcz mleczny, orzechy włoskie, syrop glukozowy, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, śmietanka w proszku, syrop cukru inwertowanego, marc de champagne, emulgator: lecytyny (soja), ryż, dekstroza, mleko pełne, alkohol, zarodki pszenicy, kawa, skórka pomarańczowa, skórka cytrynowa, skrobia pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodowy jęczmienny, aromaty, aromaty, sól, koncentrat soku z cytryny, substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). może zawierać inne orzechy, żyto. może zawierać inne orzechy. niektóre praliny mogą zwierać alkohol. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum: 30%; czekolada ciemna: masa kakaowa minimum: 40%. czekolada biała: masa kakaowa minimum: 20 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 547 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2282 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |