Śliwka premium 1 kg Mieszko
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Śliwki oblane kremem kakaowym
Parametry produktu
| Smak | Śliwkowy, Kakaowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: śliwki (46 %) [śliwki suszone, olej roślinny (słonecznikowy), substancja konserwująca: sorbinian potasu], cukier, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (palmowy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (7 %), całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy, rzepakowy), emulgator: lecytyny (z soi), aromaty. pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wyrób może zawierać pestki. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Śliwki oblane kremem kakaowym |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1646 kJ |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca, Emulgator |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 46 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |