Opis szczegółowy
Klasyczne grzyby leśne - Borowik, Kurka, Maślak w połączeniu z pikantną i wyrazistą zalewą octową, to doskonałe tradycyjne zestawienie znane z rejonów południowego Podlasia. Każda miejscowość w tych rejonach ma swoją unikatową recepturą dla grzybów marynowanych, inny smak odnajdą Państwo w Mielniku, inny w Drohiczynie, inny w okolicach Siemiatycz.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
| Skład podstawowy | Mieszanka |
| Dodatki | Woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, marchew, sól, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, gorczyca, pieprz naturalny ziarnisty, liść laurowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | Grzyby w zmiennych proporcjach: kurki(chanterelle), maślaki zwyczajne (suillus luteus), borowiki szlachetne (boletus edulis), woda, ocet spirytusowy, cukier, cebula, marchew, sól, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, gorczyca, pieprz naturalny ziarnisty, liść laurowy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz kasol j.a.kazberuk ulica i numer: baranowicka 119 kod pocztowy i miasto: 15-501 białystok pl |
| Masa netto produktu po odcieku | 120 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1095 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 246 kJ |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość błonnika | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 8,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |