Lemoniada jabłko-ananas BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Wszystkie napoje ZEHO powstają wyłącznie z i ekologicznych składników.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym miejscu. chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
woda, soki owocowe BIO 48.3% : sok z jabłek (45.7%), sok ananasowy (2.6%), dwutlenek węgla.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4.8 g |
| Cukry | 4.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |