Opis szczegółowy
Maksymalne pobudzenie.
Wersja o podwyższonej zawartości kofeiny – dla tych, którzy potrzebują mocnego wsparcia w najbardziej wymagających momentach. Idealny wybór przy intensywnym wysiłku fizycznym i umysłowym. Największa dawka kofeiny w naszej ofercie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Klasyczne |
| Działanie | Energetyzujące |
| Składniki | Woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,4 %), regulator kwasowości: cytryniany sodu; kofeina (0,056 %), aromat, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy, ryboflawiny; witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, witamina b12. zawarte w produkcie witamina b6, witamina b12, niacyna oraz kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: warsaw fan drinks sp. z o.o. ulica i numer: żurawia 6/12 lok. 745 kod pocztowy i miasto: 00-503 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 198 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 33 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 44 %RWS |
| Witamina B12 | 0,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 56 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |