Opis szczegółowy
Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku pizzy margherita.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
| Smak | Pizza |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Płatki ziemniaczane (56%), skrobia, olej rzepakowy, cukier, preparat serwatkowy w proszku z mleka, emulgatory (lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól, aromaty (zawierają mleko), chlorek potasu, glukoza, cebula w proszku, pomidor w proszku, czosnek w proszku, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ser mozzarella w proszku z mleka, czarny pieprz mielony, czerwona papryka w proszku, oregano w proszku. może zawierać soję i pszenicę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 105 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 436 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1835 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 551 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość błonnika | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Inne informacje o zawartości