LOVELA kapsułki do prania bieli i kolorów, ubranek niemowlęcych i dziecięcych - 11 szt .
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lovela to Hipoalergiczne mleczko do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Polecane również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry). Doskonałe do prania ubrań całej rodziny. Mleczko zostało przebadane klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. CHRONIĆ PRZED DZIECMI. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik usuwac do odpowiednio oznakowaych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust, natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami. UFI: RRN5-00HY-900N-WFF9
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Kapsułki do prania |
| Skład | 15%-30%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne 5%-15%: mydło <5%: fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone |
| Dozowanie | Zależne od twardości wody i zabrudzenia ubranek |
| Dodatkowe właściwości | Do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 11 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 19 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/08/3/1208379.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | [h319] działa drażniąco na oczy. [h315] działa drażniąco na skórę. [h412] działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 228 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Szczelnie zamykać pokrywę., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska, Włochy |