Persil Discs Expert Stain Removal 17 prań 289 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Persil DISCS 4w1 Deep Clean Expert Stain Removal stworzony, aby zwalczyć najtrudniejsze plamy dzięki technologii Stain Target, która zapewnia perfekcyjne rezultaty podczas prania.
Wybieraj spośród naszych wariantów linii Expert: Nasz najlepszy w usuwaniu plam, nasza najlepsza świeżość i nasz najlepszy do ubrań osób o wrażliwej skórze. Niezależnie od wybranego wariantu, linia produktów Persil Deep Clean Expert zapewni głęboką czystość dla twojego prania.
Persil DISCS 4w1 Deep Clean Expert Stain Removal stworzony, aby zwalczyć najcięższe zabrudzenia dzięki technologii Stain Target, która zapewnia perfekcyjne rezultaty podczas prania. Nasze nowe Persil DISCS są teraz kompaktowe i zapewniają wyjątkową wydajność z większą dbałością o środowisko dzięki zredukowanej ilości plastiku.
Nasz najlepszy w usuwaniu plam
Opracowany, aby zapewnić doskonałe rezultaty uswuwaniu ciężkich plam dzięki technologii Stain Target.
Głęboka Czystość
Dzięki Technologii Deep Clean detergent wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je.
Higieniczna świeżość pralki
Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Sposób użycia | Włóż kapsułkę do bębna pralki, a następnie włóż pranie. |
| Skład | 15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne niejonowe środki powierzchniowo czynne 5 - 15 % mydło < 5 % fosfoniany pozostałe składniki: enzymy kompozycja zapachowa citronellol geraniol linalool hexyl cinnamal eugenol rozjaśniacz optyczny |
| Dozowanie | 1 kapsułka na 1 pranie |
| Dodatkowe właściwości | Kapsułki zachowują właściwości piorące również w niskich temperaturach. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 17 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 17 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/09/4/1209434.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Zawiera subtylisynę. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 289 g |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |