Opis szczegółowy
Wafle ryżowe są wypiekane bez dodatku mąki, cukru, tłuszczów, mleka w proszku – z całych ziaren brązowego ryżu i dlatego dostarczają tych samych składników co ryż naturalny. Są produktem bezglutenowym, szczególnie zalecanym dla osób będących na diecie bezglutenowej. Stanowią bogate źródło magnezu, żelaza i witamin A i E oraz naturalnego błonnika. Nie zawierają cholesterolu, konserwantów, barwników i sztucznych substancji smakowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ryżowe |
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | Ryż brązowy, sól morska 1% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-018-003 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 385 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 39 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1629 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 163 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość błonnika | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 247 mg/100g |
| Magnez | 108 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 29 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 35 %RWS |