Lestello talarki z siedmiu ziaren 65 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 65 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość surowca wtórnego | 100, 100 % |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Ryż brązowy 77%, sorgo białe, ryż czerwony, amarantus, nasiona konopi, nasiona chia, komosa ryżowa, sól morska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Producent: | lestello sp. z o.o. ulica i numer: cmolas 475 kod pocztowy i miasto: 36-105 cmolas pl |
| Krótki opis marketingowy | Talarki lestello stworzone są z 7 różnych ziaren. dzięki tej kombinacji powstał produkt pełny składników odżywczych i o niepowtarzalnym smaku. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt nie wymaga przygotowania |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1670 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 108 kJ |
| Wielkość porcji | 6,5 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,04 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |