Kuchnia Staropolska Ogórkowa z ziemniakami 660g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Zupa ogórkowa
Parametry produktu
| Rodzaj | Ogórkowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Ogórkowy |
| Składniki | Woda, ogórek kiszony 24 % (ogórek, sól), ziemniaki 18 %, śmietanka (śmietanka, substancja zagęszczająca: karagen), mąka pszenna, marchew, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawierają seler), skrobia modyfikowana, koper, pietruszka, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, pietruszka nać). |
| Zawartość netto | 660 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: ul. zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 146 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |