Krokiety z mięsem SmakMAK 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Patelnia, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, mięso mielone 27% (wieprzowe, wołowe), mąka pszenna, masa jajowa, marchew, cebula, sól, olej rzepakowy, błonnik pszenny, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia ziemniaczana, przyprawy, aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu, drożdże, aromat: ekstrakt z papryki; papryka w proszku |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Producent: | SMAKMAK SP. Z O.O.Ulica i numer: Balonowa 7aKod pocztowy i miasto: 64-100 Strzyżewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 138 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce cieplnej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podgrzewać na patelni z odrobiną tłuszczu przez ok. 5 minut. po wyjęciu z opakowania produkt podgrzewać w mikrofalówce przez 4-6 minut (800 w). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 257,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1072,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|