Opis szczegółowy
Orzechy nerkowca w kawałkach KRESTO idealnie sprawdzą się jako szybka i pełnowartościowa przekąska. Z powodzeniem można je dodawać do jogurtu lub owsianki, równie dobrze komponują się z daniami mięsnymi lub farszami.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Nerkowce |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 600 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2491 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 46 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |