Opis szczegółowy
Mieszanka studencka Kresto to świetna alternatywa dla słonych przekąsek. Znajdziemy w niej rodzynki, chipsy bananowe oraz kompozycję orzechów – laskowych, nerkowca, ziemnych oraz migdałów. Mieszanka studencka Kresto powstaje ze składników wysokiej jakości. To dobry zamiennik dla słodyczy i słonych przekąsek. Mieszanka studencka jest idealna do chrupania w pracy, podróży lub podczas oglądania filmów, można dodać ją do deseru lub płatków śniadaniowych. Mieszanka studencka to porcja energii prosto z natury.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Owoce suszone w zmiennych proporcjach: rodzynki jumbo (rodzynki jumbo, olej słonecznikowy), orzechy laskowe, migdały, orzechy nerkowca, orzechy ziemne prażone, chipsy bananowe (banany, olej kokosowy, cukier, aromat) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 230 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2151 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |