Jagody Goji 150 g SANTE X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Jagody goji, zwane „owocami długowieczności” i „czerwonymi diamentami”, to owoce kolcowoju, rośliny o charakterze krzewo‑pnącza. Od ponad 2500 lat są stosowane w medycynie chińskiej i tybetańskiej. Należą do tzw. superfoods (super żywność) – to produkty , zawierające najcenniejsze dla organizmu człowieka składniki odżywcze. Odznaczają się wysoką zawartością błonnika oraz witamin A i E (tzw. witaminy młodości). Są źródłem wartościowego białka i żelaza.
Jagody goji można stosować jako dodatek do ciast i deserów, zup, ryżu, napojów zimnych i gorących oraz koktajli.
Jagody Goji to jedne z najzdrowszych znanych owoców. W Azji dobroczynne właściwości owoców Goji są znane już od tysięcy lat.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | Suszone jagody goji, substancja konserwująca: dwutlenek siarki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1414 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 34 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 1100000 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 137 %RWS |
| Witamina E | 4 mg/100g |
| Żelazo | 2,8 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |