Krem do gotowania z orzechów nerkowca bez cukru BEZGL. BIO 200 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Krem z ORZECHY nerkowca bez cukru nie warzy się podczas gotowania. Można go gotować oraz mieszać z kwaśnymi składnikami jak cytryna, wino czy musztarda. Świetny do sosów, zup, warzyw i deserów oraz do kawy czy herbaty. Nie zawiera GLUTENu i laktozy. Odpowiedni dla wegan. Zawiera poniżej 0,5g cukrów na 100g produktu, dzięki czemu może być nazywany produktem bez cukru.
Warunki przechowywania
Wstrząsnąć przed otwarciem. Po otwarciu trzymac w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, ORZECHY NERKOWCA* 7%, olej słonecznikowy*, stabilizator: guma arabska, ksantan; sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 389/93 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 2.8 g |
| Cukry | <0.5 g |
| Białko | 1.3 g |
| Sól | 0.3 g |