Opis szczegółowy
Zainspiruj się szeroką ofertą ziół i przypraw! // Kotányi - austriacka rodzinna firma - oferuje wyłącznie // najwyższej jakości składniki, smak i bogaty aromat. // Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com. // Kotányi, tradycja od ponad 140 lat.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
| Rodzaj przyprawy | Ziele angielskie |
| Przeznaczenie | Przyprawianie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gwatemala |
| Zawartość netto | 13 g |
| Składniki | Ziele angielskie całe |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 13 g |