Opis szczegółowy
Najbardziej znane i najbardziej lubiane! Orzeszki z solą to produkt nie tylko , lecz przede wszystkim . Nic więc dziwnego, że tak często je kupujecie! Orzeszki od kilku lat dostępne są także w puszce – aby łatwiej było się Wam nimi zajadać. Obecnie postaraliśmy się o jeszcze wygodniejsze opakowania, a to na pewno zjedna nam kolejne rzesze łakomczuchów!
Parametry produktu
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Argentyna, Nikaragua, Stany Zjednoczone, Brazylia |
| Składniki | Orzeszki arachidowe (94%), olej roślinny rzepakowy (1) i/lub olej roślinny słonecznikowy (2) (4,5%), sól (1,2%). produkt może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna, Chiny, Nikaragua, Stany Zjednoczone, Brazylia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aksam spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: karolina 70 kod pocztowy i miasto: 32-608 osiek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 230 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 631 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 189 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2613 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 784 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 53 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |