Koszulka damska z długim rękawem Active Wool czarny XL
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Bluzka |
| Rodzaj kołnierza/dekolt | Kołnierzyk okrągły |
| Długość rękawa | Długi rękaw |
| Rodzaj kolekcji | Standardowa |
| Sezon | Całoroczny |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | 56, 41, 3 % |
| Producent: | brubeck global trading sp. z o.o. ulica i numer: chmielna 73 kod pocztowy i miasto: 00-501 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Koszulka damska z długim rękawem active wool czarny xl |
| Tabela rozmiarów | Rozmiar EU |
| A - Długość całkowita | 60, 64 cm |
| B - Szerokość pod pachami | 36 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Nie suszyć w suszarce bębnowej. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |