STHOR Pilarka 1400 W 185 mm
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Moc | 1400 W |
|---|---|
| Średnica tarczy | 18,2 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 8 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 5,38 kg |
| Producent: | TOYA S.A.Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Wymiary (SxWxG) | 30 x 25 x 17 cm |
| Długość kabla | 2 m |
| Napięcie | 230;240 V |
| Prędkość obrotowa | 4800 RPM (obr./min) |
| Średnica otworu mocowania | 2 cm |
| Rodzina kolorów | Szary |
| Gwarancja | 12 miesięcy |