Komplet garnków 6 części
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Garnki z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rączki bakelitowe o wyjątkowym kształcie, zapewniające wygodne użytkowanie oraz umożliwiające oparcie pokrywki. Garnki w nowoczesnym i eleganckim kształcie z lustrzanym wykończeniem wewnątrz i na zewnątrz.
UWAGA:
Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli - płyn należy doprowadzić do wrzenia , a dopiero potem posolić. po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 51,5 x 27 x 19 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Pokrywka z funkcją odprowadzania nadmiaru pary, Trójwarstwowe dno |
| Kolor | Srebrny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach halogenowych |
| Okres gwarancji | 1 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 5,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Rodzaj produktu | Garnek, Pokrywka |
| Zawartość zestawu | 2 garnki z pokrywami 20 cm/3,3 l, 24 cm/5,6 l, rondel z pokrywą 16 cm/ 1,7 l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |