Garnek z pokrywką 20 cm, 3,1 L BALANCE Moonmist BergHOFF
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Niezbędny w każdej kuchni garnek z pokrywą został wykonany z lekkiego, w 100% przetworzonego aluminium. Posiada wysokiej jakości, trwałą i zdrową ceramiczną powłokę nieprzywierającą dla optymalnej wygody użytkownika. Materiał korpusu zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła na każdej płycie kuchennej, w tym indukcyjnej, podczas gdy przezroczysta szklana pokrywa z otworem do wygodnego odcedzania pozwala na obserwację potraw bez konieczności podnoszenia pokrywy. Po zakończeniu gotowania wystarczy chwycić za nienagrzewające się uchwyty, aby z łatwością przenieść garnek na stół i podać swoje najnowsze dzieło kulinarne.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 20 x 20 x 11 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Pokrywka z funkcją wylewania cieczy, Pokrywka z funkcją odcedzania, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Pojemność naczynia | 3,1 l (dm³) |
| Kolor | Szary |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach indukcyjnych, Piekarnikach, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/45/3/1345392.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/44/7/1344758.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 1,78 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bhww sp. z o.o. ulica i numer: warszawska 43 kod pocztowy i miasto: 61-028 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Garnek |
| Zawartość zestawu | 1 x garnek 20 cm, 1 x pokrywka 20 cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |